Instagram
FB
YouTube
Již 4x v PRAZE
Praha 1, Praha 4,
Praha 7, Praha 10

info@rucnimytiplus.cz
Po‑Pá: 8:00‑20:00
So‑Ne: 9:00‑19:00

Detailing Praha

Váš jediný Plusový detailing auta v Praze! Know-how a zavedené postupy, díky kterým zajistíme dokonalou a precizní péči o interiér a exteriér auta a to od roku 2014.

Díky mnohaletým zkušenostem a technologiím, provádíme velice precizní a šetrnou péče o vzhled automobilů, jejíchž cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu, v interiéru i exteriéru. Pomocí detailingu aut se snažíme posunout čistotu vozu na novou úroveň. Keramické ochrany laku aplikujeme již od roku 2014 a od této doby jsme vyzkoušeli již 2 kvalitní produkty od předních značek. Díky získaným zkušenostem a po absolvování dalšího certifikovaného školení jsme získaly možnost aplikovat keramickou ochranu vylepšenou grafenem, která je díky svým vlastnostem považovaná za nejlepší ochranu laku. Samohojivost, lesk, ochrana jsou posunuty díky grafenu na novou úroveň. Ruční mytí Plus byla 1. společnost, která danou vylepšenou keramickou ochranu laku testovala a díky svým unikátním a bezkonkurenčním vlastnostem zařadila do svého portfólia.

Detailing Exteriéru

Kvalitní ruční mytí + Renovace laku + Keramická ochrana laku / 1-3 dny

Individuální cena

dle stavu laku a stupně keramické ochrany

  • Detailing exteriéru začíná dokonalým umytím vozidla a dekontaminací laku. Základem pro úspěšné zvládnutí 1. stupně je Clay a lubrikace k ní. Výsledkem detailingového umytí je absolutní odstranění i nejmenších nečistot vozidla vč. brzdového prahu, asfaltu, železité oxidace z disků kol dalších mikroskopických částic a vyleštění chromových dílu na laku a výfuku.
  • Následuje precizní renovace laku, kdy leštíme lak nebo jej místy případně brousíme (zmatnění laku). Vždy záleží na stavu laku auta. V případě potřeby zmatníme celý lak a následně po leštění získáme exkluzivní lesk a hloubku barvy. Vše provádíme kombinací luxusními excentrickými a rotačními leštičkami RUPES a exkluzivním příslušenstvím od Scholl Concepts.
  • Po dokonale vyleštěném vozidle, kdy lak vykazuje maximální lesk a hloubku barvy se aplikují ochrany laku. Nejdokonalejší a nejtvrdší ochranou laku na trhu jsou keramické ochrany laku vylepšené grafenem. Jako certifikované aplikační centrum, zaručujeme našim klientům 100% funkčnost povlaku na 3, 5 a 7 let při dodržení postupů. Exkluzivní výhodu keramického povlaku kromě jejich dokonalé tvrdosti a neuvěřitelnému lesku je také jejich samohojívý efekt. Zvýšení hodnoty vozidla můžete s písemným certifikátem využít i při prodeji vozidla.
  • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality.

Detailing Interiéru

Interiér + tepování + keramická ochrana interiéru + detailing / 5 hod.

8499 Kč

VĚRNOSTNÍ KARTA 7649 Kč s DPH
ušetříte 850 Kč

  • Precizní vysátí interiéru včetně kufru, kompletní ošetření všech vnitřních plastů a lesklých dílů
  • Dokonalé vyleštění oken a zrcátek Tepování všech koberečků a podlahového koberce, stropu, kufru a tepování čalounění vč. sedaček a bočních sloupků, čištění a impregnace koženého čalounění s vitamíny
  • Aplikace keramické ochrany kůže nebo textilu.
  • Ošetření plastů
  • Čištění všech ovládacích prvků a spár, čištění pedálů, oživení a impregnace gumových těsnění, výdechů klimatizace, dezinfekce interiéru ozońem
  • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality

Cílem Detailingu Ruční mytí Plus je posunout autokosmetické služby na novou úroveň se zaměřením na moderní technologie.

DETAILING VOZU MUSTANG

PRÉMIOVÁ DETAILINGOVÁ PÉČE O JEDINOU TATRU 57A NA SVĚTĚ

Akce
červenec