FB
You Tube
Instagram
Již 3x v PRAZE
Praha 1, Praha 7 a Praha 10

Praha 1:  722 000 202

Praha 7:  722 000 505

Praha 10: 725 777 776

info@rucnimytiplus.cz
Po-Pa: 8:00-20:00
So-Ne: 9:00-19:00
Pauza: 12:00-12:30


Detailing Praha

Váš jediný Plusový detailing auta v Praze! Dokonalé péče o interiér a exteriér auta.

Po mnohaletých zkušenostech provádíme velice precizní a šetrnou péče o vzhled automobilů, jejíchž cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu, v interiéru i exteriéru. Pomocí detailingu aut se snažíme posunout čistotu vozu na novou úroveň.

Detailing Exteriéru
Kvalitní ruční mytí + Renovace laku + Keramická ochrana laku/1-3 dny
(cena detailingu exteriéru se odvíjí od stavu laku a stupně keramické ochrany)
 • Detailing exteriéru začíná dokonalým umytím vozidla a dekontaminací laku. Základem pro úspěšné zvládnutí 1. stupně je Clay a lubrikace k ní. Výsledkem detailingového umytí je absolutní odstranění i nejmenších nečistot vozidla vč. brzdového prahu, asfaltu, železité oxidace z disků kol dalších mikroskopických částic a vyleštění chromových dílu na laku a výfuku.
 • Následuje precizní renovace laku, kdy leštíme lak nebo jej místy případně brousíme (zmatnění laku). Vždy záleží na stavu laku auta. V případě potřeby zmatníme celý lak a následně po leštění získáme exkluzivní lesk a hloubku barvy. Vše provádíme kombinací luxusními excentrickými a rotačními leštičkami RUPES a exkluzivním příslušenstvím od MEGUIAR’s a RUPES.
 • Po dokonale vyleštěném vozidle, kdy lak vykazuje maximální lesk a hloubku barvy se aplikují ochrany laku. Nejdokonalejší a nejtvrdší ochranou laku na trhu jsou keramické ochrany laku NANO CERAMIC PROTECT 9H. Jako certifikované aplikační centrum, zaručujeme našim klientům 100% funkčnost povlaku na 3 a 5 let, který stvrzujeme písemným certifikátem. Exkluzivní výhodu keramického povlaku kromě jejich dokonalé tvrdosti a neuvěřitelnému lesku je také jejich samohojívý efekt. Zvýšení hodnoty vozidla můžete s písemným certifikátem využít i při prodeji vozidla.
 • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality
 • Používané autokosmetické přípravky s certifikáty ISO 9001 a ISO 14001
Detailing Interiéru
Interiér + tepování + keramická ochrana interiéru + detailing/ 5 hod.
4999 Kč
VĚRNOSTNÍ KARTA
4499 Kč
 • Precizní vysátí interiéru včetně kufru, kompletní ošetření všech vnitřních plastů a lesklých dílů
 • Dokonalé vyleštění oken a zrcátek Tepování všech koberečků a podlahového koberce, stropu, kufru a tepování čalounění vč. sedaček a bočních sloupků, čištění a impregnace koženého čalounění s vitamíny
 • Aplikace NANO CEREMIC PROTECT KŮŽE NEBO TEXTIL
 • Čištění všech ovládacích prvků a spár, čištění pedálů, oživení a impregnace gumových těsnění, výdechů klimatizace, dezinfekce interiéru ozońem
 • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality
 • Používané autokosmetické přípravky s certifikáty ISO 9001 a ISO 14001

Cílem Detailingu Ruční mytí Plus je posunout autokosmetické služby na novou úroveň se zaměřením na moderní technologie.


Ukázka Detailingu auta z Ruční mytí Plus