Instagram
FB
YouTube
Již 4x v PRAZE
Praha 1, Praha 4,
Praha 7, Praha 10

info@rucnimytiplus.cz
                       Po‑Pá: 8:00‑20:00
So‑Ne: 9:00‑19:00

Detailing Praha

Váš jediný Plusový detailing auta v Praze! Dokonalé péče o interiér a exteriér auta.

Po mnohaletých zkušenostech provádíme velice precizní a šetrnou péče o vzhled automobilů, jejíchž cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu, v interiéru i exteriéru. Pomocí detailingu aut se snažíme posunout čistotu vozu na novou úroveň.

Detailing Exteriéru

Kvalitní ruční mytí + Renovace laku + Keramická ochrana laku / 1-3 dny

Individuální cena

dle stavu laku a stupně keramické ochrany

  • Detailing exteriéru začíná dokonalým umytím vozidla a dekontaminací laku. Základem pro úspěšné zvládnutí 1. stupně je Clay a lubrikace k ní. Výsledkem detailingového umytí je absolutní odstranění i nejmenších nečistot vozidla vč. brzdového prahu, asfaltu, železité oxidace z disků kol dalších mikroskopických částic a vyleštění chromových dílu na laku a výfuku.
  • Následuje precizní renovace laku, kdy leštíme lak nebo jej místy případně brousíme (zmatnění laku). Vždy záleží na stavu laku auta. V případě potřeby zmatníme celý lak a následně po leštění získáme exkluzivní lesk a hloubku barvy. Vše provádíme kombinací luxusními excentrickými a rotačními leštičkami RUPES a exkluzivním příslušenstvím od Scholl, InovaCar a MEGUIAR’s a RUPES.
  • Po dokonale vyleštěném vozidle, kdy lak vykazuje maximální lesk a hloubku barvy se aplikují ochrany laku. Nejdokonalejší a nejtvrdší ochranou laku na trhu jsou keramické ochrany laku NANO CERAMIC PROTECT 9H. Jako certifikované aplikační centrum, zaručujeme našim klientům 100% funkčnost povlaku na 3 a 5 let, který stvrzujeme písemným certifikátem. Exkluzivní výhodu keramického povlaku kromě jejich dokonalé tvrdosti a neuvěřitelnému lesku je také jejich samohojívý efekt. Zvýšení hodnoty vozidla můžete s písemným certifikátem využít i při prodeji vozidla.
  • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality

Detailing Interiéru

Interiér + tepování + keramická ochrana interiéru + detailing / 5 hod.

8499 Kč

VĚRNOSTNÍ KARTA 7649 Kč s DPH
ušetříte 850 Kč

  • Precizní vysátí interiéru včetně kufru, kompletní ošetření všech vnitřních plastů a lesklých dílů
  • Dokonalé vyleštění oken a zrcátek Tepování všech koberečků a podlahového koberce, stropu, kufru a tepování čalounění vč. sedaček a bočních sloupků, čištění a impregnace koženého čalounění s vitamíny
  • Aplikace NANO CEREMIC PROTECT KŮŽE NEBO TEXTIL
  • Ošetření plastů
  • Čištění všech ovládacích prvků a spár, čištění pedálů, oživení a impregnace gumových těsnění, výdechů klimatizace, dezinfekce interiéru ozońem
  • Každé vozidlo prochází pak důkladnou závěrečnou kontrolou kvality

Cílem Detailingu Ruční mytí Plus je posunout autokosmetické služby na novou úroveň se zaměřením na moderní technologie.

PRÉMIOVÁ DETAILINGOVÁ PÉČE O JEDINOU TATRU 57A NA SVĚTĚ

RENOVACE LAKU S APLIKACÍ KERAMICKÉ OCHRANY

Akce
březen